| Mikelele a întrebat:

As dori sa imi cumpar un aparat cu care pot viziona filme/videoclipuri format mp4! Ce imi puteti recomanda la pretul maxim de 350 ron? As dori sa aiba ecran de minim 2 inch, memorie interna de minim 4 gb (cu sau fara slot card) si sa pot vedea fisiere video cel putin 3ore/incarcare.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cauta si tu pe site-ul www.telefonultau.eu sau la www.okazii.ro incearca Nokia 2690 Graphite are 1, 8 inch :) http://telefonultau.eu/products/Nokia-2690-Graphite.html

| DenisIonut01 a răspuns:

Sau ar mai fi Nokia 2730 happy