| Gurgiu a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un caine de tip Beagle, stau la curte si as dori sa primesc si eu niste sfaturi in legatura cu cresterea acestui caine cu ce trebuie hranit, nu este un caine pretentios, chestii d-astea! DAU FUNDA PENTRU RASPUNSURI DETALIATE~

2 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Câinii de obicei trebuie să îi hranești cu: mâncare pentu căini sau bobițe!
Deseori câinii trebuie să fie pieptănați!
Deseori câiniilor le trebuie făcută baie!
Câinii de obicei ca să ai grijă de ei ar trebui să îi mângâi, să ai grijă de ei, să îi hrănești, să le faci baie, să îi pieptăni!

| Vikaa a răspuns:

Este un caine cam mofturos si pretentios, nu suporta sa stea in frig.
Ca mancare ii dai carne cruda si organe
Despre hrana gasesti aici mai multe; https://www.facebook.com/groups/BARF.Romania/
Iarna daca-l tii pe crivat si pe ditai zapada moare.