| Gurgiu a întrebat:

Ce caine sa aleg sa-mi cumpar, Beagle sau Bichon Maltez? Locuiesc la curte! Adica are loc unde sa alerge!

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Beagle - e mai inteligent!
Bichon are tot cocalarul!

| Felys a răspuns:

Ca aspect mai frumos e Beagle.Personal mie bishonii nu imi plac deloc

| Sonia822 a răspuns:

Husky- lor le place sa alerge si sunt f iubitori si frumosi. Totodata, le place sa si evadeze, e specific lor.
Eu personal as alege Beagle, e mai rar, de bichon e plin cartierul la mine. Dar trebuie studiat inainte putin comportamentul si personalitatea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez

| Termopile a răspuns:

Ti aș recomanda un Beagle