| PiTbuLuL a răspuns:

E rottweiler corcit cu ciobanesc german oricum e frumosbig grin.

5 răspunsuri:
| LiviuuuXD a răspuns:

Salut,este o corcitura dintre Rottweiler si un Ciobanesc German, va creste si mare, talia putin peste cea medie, si va fi puternic. Apropo XxDream, explica-mi te rog si mie ce legatura are rasa Ciobanesc German cu Ciobanescul de Berna? Apropo, catelul este foarte frumos happy

| XxDream a răspuns (pentru LiviuuuXD):

Are culoarea de la Ciobanesc de Berna. Și foarte puțin trăsăturile.

Răspuns utilizator avertizat
| XxDream a răspuns:

Rottweiler cu Ciobanesc de Berna / Ciobanesc German happy

| John1234 explică:

Va creste mare..sau va fi mic si slab?