| dia_8663 a întrebat:

As dori un joc ca lumea reala : sa ai casa (vila, apartament...), sa mergi la gradinita la scoala la liceu, sa muncesti sa mergi in cluburi tot mai mult, sa cumperi : masina animale si tot asa mai departe sa te casatoresti si sa faci copii ori sa-i adopti.sa muncesti ca in viata reala (sa te angajezi). FUNDA

12 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Pai inceraca IMVU sau sims 3 sau Secondlife

| Cher22 a răspuns:

Si eu ador jocurile astea uite cateva asemanatoare:
sims 2, sims 3 si club marian happy atatea mi-au venit in minte Funda plssss!

| Fexy a răspuns:

The sims 3 big grin

| dia_8663 explică:

Dar care dintre aceste jocuri nu poate sa imi strice calculatorul?

| Cold a răspuns:

Uite joaca sims 3 happy este exact cam cum ai descris tu
iti faci familie iti kontruiesty apartament/apartamenturi este ff frumos exact ca in viata reala happy de ex daca uiti ceva pe aragaz si incepe sa skoata fum ai detectoare de fum si dupa vin pompieri este ff real joku` enjoyyy tongue

| Cold a răspuns:

voi sunteti batuti in cap cum dq sa va strice pc-urile lol iauzi mi-a strikat placa video du-te bhaa

| oanalovesit a răspuns:

Pai... Sims, OurWorld, Imvu, Second life e cam aceeasi chestie ca si Imvu dar in fine.

| Tzl a răspuns:

Seria The Sims, e cea mai aproape de descrierea ta

| SpiderGandacelul a răspuns:

Incearca Second Life :X

Funda plz :X

| XxxIoanaxlollipopsxxX a răspuns:

Daca ai 18 ani poti juca secon life, sims mia stricat placa video iti recomand ourworld e online plz funda

| Allιメ a răspuns:

Second Life e cel mai complex joc virtual, cred eu. Uite adresa: http://secondlife.com/

| Bera_Gabriel_1990 a răspuns:

Daily life
second life
our world
IMVU