| Adelinnaa a întrebat:

As putea pune doi hamsteri masculi intr-o cusca?

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

De pus poti sa-i pui...ce urmeaza e alta poveste.

| trolololo a răspuns:

Nu, nu, nu. In cușcă trebuie sa stea doar 1 hamster. Niciodată 2 indiferent ca este un mascul și o femela, 2 femele sau 2 masculi.

| Remus13 a răspuns:

Bineinteles!

| lalaballet a răspuns:

Si cinci

| Levelstar a răspuns:

Nu pentru ca se bat inte ei

| Crisツ a răspuns:

Nu e prea indicat sa pui doi masculi in aceeasi cusca. Am avut si eu hamsteri. Unii masculi au tendinta sa se bata pentru teritoriu.
Acum, depinde si de ei. Poti sa ii lasi o zi in aceeasi cusca si daca apar probleme, trebuie sa ii desparti.
Sper ca te'am ajutat. happy

| Messi20102 a răspuns:

Nu are nimic! La inceput o sa le fie greu pana se acomodeaza! In timp o sa se inteleaga foarte bine, iti garantez!

Aici pun o paranteza:am si eu doi papagali care stau chiar in acest moment langa mine happy si acelasi lucru s-a intamplat si la ei, asa cum ti-am zis!