| ProJect14 a întrebat:

Este bine sa ti intr-o cusca doi hamsteri pitici de rase diferite, si de acelasi sex(masculi)

Răspuns Câştigător
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Sa incepem cu inceputul... daca la pet shopu-ul de unde i-ai luat erau impreuna nu se vor bate, la fel si daca sunt micuti dar pe timp ce trece incep sa se pata si atunci este cam periculos si eu am avut doi hamsteri de acelasi sex dar cand or crescvut or inceput sa se bata si i-am despartit deci te sfatuiesc sa ii muti cat de repede poti. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

5 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Nu pentru ca sunt masculi si se vor lupta pentru teritoriu astfel incat de vei trezi cu unul din ei macelarit.

| MrAnonymus a răspuns:

Nu se vor bate pentru ca sunt de aceleasi sexe

| stoica1 a răspuns:

Nu deoarece o sa se bata pentru spatiu.

| Funditza88 a răspuns:

Mai bine despartei.Se pot bate pe diferite lucruri:spati, mancare etc.Nici de sexe diferite nu e bine doar in perioada de imperechere.Bafta!

| LoveStories a răspuns:

Nu... se vor lupta pentru spatiu. si risti ca unul dintre ei sa moara.