| romancuta02 a întrebat:

As putea sa-i fac catelusei mele vaccinurile acasa fara sa o mai duc la veterinar? O cunostinta i-a facut la cainele ei acasa vaccinurile, platind doar vreo 10 lei si ceva pe vaccin cumparat de la farmacia veterinara, pe cand la cabinet ar fi dat vreo 40 de lei. Ce spune-ti? exista vreun risc?

Răspuns Câştigător
| regitzy a răspuns:

Este mai bine. sa te duci la veterinar si iti da si o carticica in care scrie vaccinurile ca pe urma n-o sa stii ce vaccin i-ai dat si poate pati ceva daca dai aceeasi vaccin de 2ori. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Izabella97777 a răspuns:

Risuri nu ar exista daca ai stii cum sa i-l faci,eu spun sa i-l faci acasa,k e ok, dar dupa ce inveti de la o persoana care stie, doar atunci. bafta!

| AsVreaEu a răspuns:

Da se poate infecta mai bine e la veterinar! GARANTAT!

| ValentinFlr a răspuns:

Nu e niciun risc!