| Alexintunecatul a întrebat:

As putea sa invat singur sa cant la chitara fara ca sa ma invete cineva(adica sa ma uit doar pe internet)?

Răspuns Câştigător
| Anonymus9 a răspuns:

Da poti! eu am invatat singura sa cant la chitara doar de la lectiile de pe internet! cauta pe youtube lectia 1 din centrul ziurel. lectiile de chitara ti le preda un domn numit Craciun.preda foarte bina.nu e numai o lectie ci sunt mai multe.pentru inceput alegi lectia 1 iar apoi de la 1 in sus! succes funda?

6 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Ai putea sa inveti dar chestii simple, nu din astea complicate.

| Alexintunecatul explică (pentru EvangelineLovin):

Deci nu ai cum sa ajungi sa canti singur melodii fara ajutor de la cineva...cam asta vrei sa zici nu?

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Ba canti dar melodii mai simple de exemplu 'believe in dreams' de la flyleaf, iar pentru metallica 'nothing else matters' nu prea, cel putin eu nu am reusit.

Răspuns utilizator avertizat
| Elenastanciu123 a răspuns:

Crede-ma! E cel mai bine cu un profesor daca chiar vrei sa faci ceva!