| Blossomis a întrebat:

AS vrea sa adopt sau sa cumpar cu o suma micuta un porcusor de guineea in zona bucurestiului.Mai am un baietel de la o crescatorie si as dori un porcusor de rasa (in cazul in care aveti si vreti sa-i dati cuiva responsabil). Stiu sa am grija corespunzator de ei, au o cusca mare.Cumpar/adopt numai BAIETEL.

Nu vreau sa ii imperechez.

Daca nu aveti de rasa, astept poze cu cei normali.

Imi puteti lasa id-ul mai jos daca aveti un porcusor baiat si vreti sa-l dati.

Varsta lui trebuie sa fie de maxim 5 luni pentru a nu se bate cu cel pe care il am deja!

1 răspuns:
| miamia1 a răspuns:

Http://www.gemon.ro/forum/viewforum.php?f=1 poti urmari aici sau aici: http://www.petz.ro/......e-casa.php
cand apare ceva interesant. Pana acum, doar mai mari de 1 an sau fetite...