| Malvina24 a întrebat:

As vrea sa adopt si eu un purcelus de guineea mascul. Mi-l doresc foarte mult dar nu am bani sa cumpar unul, cineva mi-a spus ca pot gasi si la pretul de 30-35 de ron.Este adevarat? Eu sunt din Gorj, daca cineva doreste sa dea un purcelus de guineea ma poate anunta!

Răspuns Câştigător
| kikiman99 a răspuns:

Daca esti din GORJ te poti duce in orasul TG-JIU si acolo ai sa gasesti la ori ce magazin pucelus de guineea intre 30-35 ron.Credema vara trecuta am vrut sa- cumpar si eu si am gasit foarte ieftin. mi

3 răspunsuri:
| Malvina24 explică:

@madalina eu sunt din Tg-Carbunesti.Imi poti face rost de un numar de telefon, e serios! Chiar m-ar interesa si urgent!

| Malvina24 explică:

@kikiman99 am pus anuntul asta inainte de a ma duce sa caut insa maine 21 decembrie o sa caut in Tg-jiu la toate magazinele unul mai ieftin. Sper sa fie asa cum vreau eu si sa fie si frumos dar mai ales sanatos.Multumesc!

| Maddu a răspuns:

Din gorj sunt si eu.acum mai ramane localitatea defapt.am av si eu vreo 3 purcelusi de guineea luati de la un om cu bani bineinteles dar foarte ieftini.se pot gasi si mai ieftini. poate te pot ajuta. spun ca omul acela mai are purcei de guineea.big grin