| Crekto a întrebat:

Hellau. ^_^ As vrea sa imi cumpar un porcusor de guineea..Cam cati bani dati pe luna pentru ingrijirea acestora? Si te poti juca cu el? big grin (vreau raspuns numa de la cei care au purcelus de guineea) si alta intrebare ar fi ce animale de companie mai stiti? (in afara de caini si pisici si sa te poti juca cu ele :v )

1 răspuns:
| Teodorel a răspuns:

A avut un prieten si se intretine sub40lei/luna.
Te poti juca cu el, prietenul meu il lasa in pat si sarea in pat ca sa-l ridice, il poti flocosii, deci merite!