| Șttefania a întrebat:

Adopt caine talie mica

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu nu iti recomand sa adopti animale de la nescunscutiwinking. Da, tu vrei sa faci un bine, dar gandeste-te ca pe acel animal il vei lua de la asa -zis "familie" a sa.Plus ca poate fosti stapani nu au carnet medical, nu l-au vaccinat...Mai bine il cumperi de la un magain sau astepti pana face pui cainele unui amic... Dar ramane la alegerea tabig grin

| virusake a răspuns:

Aveai mai multe sanse daca ar fi sunat ceva gen: "cumpar caine talie mica" big grin