| catalinaXOXO a întrebat:

As vrea sa cumpar un pui de yorkshire terrier toy. Ofer 150 de euro pe el, nu mi permit mai mult. Vreau sa cred ca mai exista si oameni rezonabili, care cer preturi normale pe un catel( daca le pot spune asa). Imi doresc foarte mult acest catel, asa ca cine ma poate ajuta, rog mult sa-mi scrie!

Răspuns Câştigător
| ViLLy_4289 a răspuns:

Eu zic sa astepti pana de ziua ta. Poate iti mai dau parinti bani si iti iei catelul doritbig grin FUNDITA?big grin

5 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

De ce nu intri pe un site de adoptii de animale. Acolo ii gasesti si mai ieftin. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitate aici http://www.cerculet.com/u.php?user=katy098

| catalinaXOXO explică:

Pe siteuri de adoptii nu am gasit niciodata un yorkshire din pacate.

| elisadiana a răspuns:

Daca te mai intereseaza contacteaza-ma la mail dienusha2001@yahoo.com

| catA_3942 a răspuns:

Cfr_cata@yahoo.com
daca mai esti interesata