| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa cumpar un yorkshire terrier, ofer 100 euro. Daca are cineva, va rog sa ma contactati printr-un mesaj.

3 răspunsuri:
| Dextro a răspuns:

Poti lua unul de pe CanisaPremium :D... http://www.vanzaricaini.ro/Yorkshire-Terrier_64/

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Dextro):

Se pare ca au toate telefoanele inchise ca am depasit orra programului cu 15 min. si nu scrie nici un fel de pret pe site. merci oricum happy

| AlexTroll a răspuns:

Salut din pacate nu cunosc pe nimeni DAR iti recomand un site se numeste mercador.ro dai click si apoi iti alegi judetul, dai la categori la animale apoi sun animale este caini iti va aprea o casuta unde poti sa-ti alegi rasa si pret sunt si gratis, si le platesti. vezi tu.BAFTA!