| JustinBieberLove a întrebat:

As vrea sa fac schimb de postere... dau postere Miley cyrus, hannah montana, paramore, lady gaga, ashley tisdale, hsm, twilight, selena gomez orice vedeta disney in schimbul posterelor cu Justin Bieber...big grin

13 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu-mi dau cele 19 postere cu Justin nici in ruptu capului! :O

| NiceBaby a răspuns:

Eu am cu Justin.Nu-mi trebuiesc de loc. Ti le-as da doar ca nu-mi trebuiesc nici cu alte vedete.Imi stric tapetele!

| deea_1397 a răspuns:

Eu am... 3 parca sau 4 vb pe id-ul emoistad(nu-s emo)laughing

| Kodokuna a răspuns:

Ce are toata lumea cu miorlaitul asta de justin?
ascultati si voi ceva mai calumea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 20 postere cu el dar doar unul e valabil...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cu el vreo zece, nu le vreau si ti le pot da, intru eu pe idu tau, ca numi pun id pe internet

| RwoarrxKandii a răspuns:

Nu dau eu posterele mele cu jb [love struck] nici sa ma arunci de pe geam de la etaju 20!

| Anna_6465 a răspuns:

Eu vreau cu selena.Am 2-3 postere cu jb

| mihaela1414 a răspuns:

Si daca suntem din orase diferite cum ne dam posterele?

| mihaela1414 a răspuns:

Am niste postere cu jb...baga id meu : doly_miki si vorbim

| cmmx03 a răspuns:

Imi pare rau da nici eu nu am crying

| ralukkk a răspuns:

Eu am postere cu justin. adica 2big grinbig grinbig grinsunt noi. daca vrei vb. p mess id meu este ioanakissforyou

| Frmusika a răspuns:

Nu mai bine ti-ai pastra posterele nu merita.