| Hallen a întrebat:

Buna!
Dau la schimb postere cu Guess Who/Avril Lavigne, Rihanna/Ashley Tisdale, Mika/Kesha, Lady Gaga/Christina Aguilera in schimbul posterelor cu Justin Bieber love struckbig grin~!

4 răspunsuri:
| Koody5 a răspuns:

Am doar unul cu Justin Bieberlaughing...nu-l dautongue

| Cezar2189 a răspuns:

Pff is fan asa mare a lu Guess Who.ash da orice ca sa il intalnesc.din pacate nu am alte postere. daca fac rost vbimwinking

| Hallen explică:

Si mai am cu Michael Jackson/Eminem, Beyonce/Christian D., Inna/Joe & Demi [e putin ruptrolling on the floor din cauza verisoarei mele mai mikibig grin]

| Hallen explică:

P. S.
Un mega poster cu Miley Cyrus/Eminem happy