| Plshelpmee a întrebat:

As vrea sa îi cumpăr porcusorului meu de guineea un prieten dar îmi este frica ca o sa se bata. El este mascul cu vârsta de 1 an și câteva luni, nu a mai avut contact cu alte animale, nici măcar porcusori de la vârsta de 1 luna. As vrea sa cumpăr încă un mascul dar nu știu dacă este o decizie bună, nu as vrea sa ajung sa ii separ sau sa se sperie unul de celalalt. Am incercat sa caut sfatul unui veterinar dar nu am primit vreun răspuns.

2 răspunsuri:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Unde ai văzut tu -_- porc de porc sa-i fie frica -_- frate pe cel lume trăiți? -_-

| MotoBlitz a răspuns:

Sigur o să se bată, așa am pățit și eu. Îți recomand să îi cumperi o femelă și o sa fie totul perfect. Succes!