| Alexxa10 a întrebat:

Ce nume i-as putea da porcusorului meu de guineea? Este masculhappy

Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Ai porcusor de guineea? ce fain.eu am avut 5. dar tot pe rand.cand murea unul imi luam altul.pe primii 3 i-a chemat domnul Putza.(nu rade) hahahha si pe ceilalti Mishu si Patratel.sa iti traiasca porcusorul! iubesc porcusorii de guineea! sti ceva? asa sa il numesti cum iti vine la inima sa-i spui! cat e el de dulce.te uiti asa la el si o sa vezi ca numele va veni din inima ta.nu de la noi. pupici! de ex.mie imi spunea mama puta cand eram mica( da sa nu mai spui la nimeniiiiiii te roggggggggg)

4 răspunsuri:
| Strumf a răspuns:

Dezideriu, Ivan, Albert, Dominic, etc...

| klary a răspuns:

Cypy

| sory_6791 a răspuns:

Buby