| Șttefania a întrebat:

As vrea sa imi iau un hamster si pe net spune ca trebuie sa intreb vanzatoarea despre el.
Cand mi-am luat primul hamster am intrat in magazin m-am uitat si am intrebat-o daca sunt sanatosi si mi-a zis "da" si am zis ca vreau si eu unul. Mi l-am ales si m-a intrebat "Poi si unde il pui?" [Eu am vazut pe net ca ii dadeau intr-o cutie]. Eu am zis " Poi intr-o punga ceva" si toanta mi l-a pus in punga. Nici macar nu a pus mana pe el a zis ca ii e frica. L-a luat intr-o lopatica.
Ce te faci atunci cand vanzatorii sunt paraleli si habar nu au nimic despre animale[hamsteri]?

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna Mari,
Nu ai ce sa le faci. Bine macar ca nu a scapat hamsterul pe jos din lopatica.
Daca ai fi cerut o cutie nu cred ca nu ar fi avut...
Pa, pa

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe ea o interesa locul de muncă, nu bietele animăluțe!
Se mai întâmplă și la case mari!
Pa, pa.

| ZEU93 a răspuns:

Mda,muncitori incompetenti nimic nu merge bine in tara asta

| elenaa_7221 a răspuns:

Buna Mari, eu am avut deja doi hamsteri si al treila este acum langa mine. daca ai un hamster normal. dala culoare gri -alba nu trebuie sa stii multe lucruri: nu trebuie sa il speli, nu trebuie sa il pui intr-un loc galagios, nu trebuie sa il pui intr-un loc in care este curent, prea frig sau prea cald, trebuie sai dai de mancat seminte, porumb, al meu mananca si mere...si daca poti sa ii cumperi de la un magazin de animale niste mancare pentru hamsteri sau pentru iepuri. happy