| FresshhhVlogg a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vlogg nu ma ca nu cred ca am fata de asa ceva

Răspuns Câştigător
| Solon a răspuns:

Fresh, nu conteaza ce fata ai, ci cum reusesti sa atragi atentia si simpatia publicului. Publicul nu va intra sa te vada neaparat pe tine ci sa (si) asculte ce zici. Deci, concentreaza-te pe ce ai de spus! Sa ai spor!winking

| FresshhhVlogg explică (pentru Solon):

Solon imi dai o idee de vlogg te rogg

| Solon a răspuns (pentru FresshhhVlogg):

Fresh, poti sa citesti rubricile mondene din ziare si sa ironizezi vedetele. Sau poti sa iei in zeflemea politicienii. Iti spui parerea in legatura cu ei intr-un mod mai la... caterinca. Iti scrii textele inainte si le pui, apoi, in spatele camerei video, astfel incat tu cand citesti sa para ca nu citesti pentru ca tu te uiti spre camera.
Bafta, Fresh!winking

3 răspunsuri:
| stefania94 a răspuns:

N-are nici un sens ceea ce ai scris.