Întrebare recomandată | RetroPedro a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vreo comunitate *de Romani* care adora sa colectioneze figurine transformers.

9 răspunsuri:
| BogdanM275 a răspuns:

Din pacate nu, si eu am trecut prin aceiasi situatie mai demult.

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns:

Legeanda spune ca romani nu dar tigani ar fi, parol romales.

| RetroPedro explică (pentru rWamo):

In sensul ca esti doar un simplu colectionar sau cunosti o comunitate de romani care sunt si ei interesati de hobby-ul asta?

Răspuns utilizator avertizat
| RetroPedro explică (pentru rWamo):

Ok ok. Pai poate facem un grup (pe discord sa zicem) in care vorbim de unde putem sa cumparam figurine transformers ceva mai variate, nu doar cele care provin din filmele lui Michael Bay.

Răspuns utilizator avertizat
| RetroPedro explică (pentru rWamo):

Buna din nou. Uite am gasit grupul asta pe Facebook (https://www.facebook.com/groups/1012500435475822/) dedicat pentru colectionari de figurine si am gasit cateva postari cu niste figurine Transformers. Poate te intereseaza.