| RetroPedro a întrebat:

As vrea sa stiu de unde as putea sa cumpar figurine Transformers Prime? Preferabil dintr-un magazin simplu sau online din tara noastra, nu amazon sau ebay.

3 răspunsuri:
| RetroPedro explică (pentru JackR):

Eu ma refeream la modelele astea : http://www.unicron.com/tfitem/toylist_toys.php?seriesID=33

| JackR a răspuns (pentru RetroPedro):

Cum zici tu! Am trecut de varsta la care sa ma pasioneze jucariile. De fapt felul acesta de jucarii, pentru ca diferenta dintre copii si barbati este pretul jucariilor folosite!