| Ingerasull99 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate si ma poate ajuta cineva de unde as putea achizitiona o zgarda pentru motanelul meu, dar sa contina un medalion cu numele lui. as avea nevoie de informatie cat mai repede posibil. va multumesc

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Uite aici ceva http://www.romaniangiftshop.com/zgarzi.php... dar nu stiu daca poti alege tu numele...eh.vezi tu.

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Zgarda gasesti la orice pet-shop. Medalion cu numele lui nu gasesti, ci trebuie sa-l comanzi. Adica iti alegi un model de medalion (inima, pestisor, rotund, etc) si le spui ce sa scrie pe el (numele, nr de tel in caz ca se pierde, etc).
Personalizarea medalioanelor nu se face chiar oriunde, ci numai prin pet-shopurile mari. Sau poti sa gasesti si pe net. Eu vazusem o data medalioane cu cristale swarovski pe net si le si personalizau. Costa vreo 40 ron.

| Ingerasull99 explică:

Din pacate la panaramele astea de pet-shop-uri de la mine din oras, nu prea au asa ceva, numai porcarii au!

| ℬaby a răspuns:

Pai daca in orasul tau... Exista un Magazin:"Pet Shop" Du-te prima data acolo.Sigur vei gasi.insa...Daca nu exista in orasul taubig grin. Da comanda pe google!happy.