| thelordofthedrinks a întrebat:

Asi vrea sa stiu de unde se poate achizitiona biblia satanica. Am citit pe siteul bisericii sataniste ca se poate achizitiona de pe www.eBSR.ro dar se pare ca siteul nu merge. Ma poate ajuta cineva?

22 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Intoarce-te la credinta. faci o mare greseala.nu te mai inchina diavolului.mergi spre pierzare.

| Woodenpints91 a răspuns:

Lasă-mi id-ul tău şi ţi-o trimit eu pe messenger.

| Allrc24 a răspuns (pentru Woodenpints91):

spuneai ca nu esti satanist nu? vai de capul tau. minti de ingheata apele

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Allrc24):

Dacă citesc şi am biblia satanistă nu înseamnă ca sunt satanist. Oricum am găsit acolo destul de multe chestii interesante şi logice. Şi chiar dacă aş fi satanist, nu văd care-i problema. Pe mine nu mă deranjează.
Dacă aş fi obligat să-mi aleg o religie, aceea ar fi cu siguranţă satanismul.

| Allrc24 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Mi se pare mie sau satanismul(cel modern) e mana in mana cu ateismul...

| FucktheSystem a răspuns (pentru Allrc24):

Dacă citești Biblia devi automat creștin?
Dacă da, atunci eu sunt cea mai creștină joia când ma istorie.

| Allrc24 a răspuns (pentru FucktheSystem):

De ce toti ateii aveti inclinatie spre satanism?

| danielsans a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu conteaza din ce religie faci parte sau daca faci parte din vreuna.In opinia mea conteaza sa traiesti in asa fel incat sa nu faci rau celorlalti.Influenta religiei in viata noilor generatii care se nasc e tot mai mica, si probabil noi astia mai tineri vom asista la modificari radicale in viitor.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Allrc24):

Eu tocmai îți spuneam că citesc din biblie în fiecare zi de Joi și tu îmi zici că am înclinație spre satanism. Logică de omidă.
Apropo, nu mi-ai răspuns în trecut, ești fată sau băiat...sau hermafrodit?

| Allrc24 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Baiat

| FucktheSystem a răspuns (pentru Allrc24):

Deci de asta se explică de ce ești misogin, acum totul are logică.

| Allrc24 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Tot laudati satanismul modern ca e logic, bla bla...rational cum va palce voua...(nu vb de tine in special)ce se intelege de aici? ca ateii dac ar fi sa renunta la ateism ar deveni satanisti toti.

| Allrc24 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Zic adevarul.ia zi-mi tu mie o descopierire stiintifica facuta de vreo femeie in domeniul tehnicii? bate vantul...

| FucktheSystem a răspuns (pentru Allrc24):

Marie Curie, știi tu, reactivitate.
Prima femeie( și singura din câte știu) care a apărut și pe Pantheon în Paris unde scrie „Pentru marii bărbați ai patriei". Dar vezi, nu toți sunt așa de... misogini ca tine, acceptă meritele cui trebuie.

Și ce să înțeleg eu, că nu știi că satanismul modern nu este o religie, nu are legătură cu închinarea față se satana ci este un concept filosofic.

| Allrc24 a răspuns (pentru FucktheSystem):

De ce se numeste satanism.de ce tocmai se leaga de numele diavolului? bun o femeie.doar una. 80% din descoperiri sunt ale barbatilorwinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Allrc24):

Satanismul modern,este o altă formă a ateismului. Sunt apropiate ce-i drept,însă una e să fii ateu, una e să fii satanist modern, una e să fii ce sunt eu.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Allrc24):

Pentru că principiile sunt opuse celor creștine, poate ar fi trebuit să te informezi înainte să vorbești.
Și dacă e să o luăm așa există și domenii unde femeile sunt majoritatre, care e ideea?

| Allrc24 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Unde sunt majoritare?

| FucktheSystem a răspuns (pentru Allrc24):

Ia gândește-te, nu e greu să-ți dai seama unde sunt majoritare mai ales că femeile sunt mai multe ca bărbații în general.

| thelordofthedrinks explică (pentru Woodenpints91):

Multumesc dar pdf o am si eu happy eu vroiam cartea.

| Zenicide a răspuns:

Sper ca asta o sa te ajute :D http://lmgtfy.com/? q=buy+satanic+bible