| nyckoleta a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti cumva cat costa revista Hannah Montana Original film(este revista originala a filmului). Ma puteti. ajuta?

Răspuns Câştigător
| adellina a răspuns:

12 lei

10 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Daca e asta e 5 lei. Sper sa acorzi fundita celui care merita http://mileyliviacyrus.sunphoto.ro/......ZIPXBAEWLY

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

5 lei, am toate numerele

| maryana5 a răspuns:

Nu mai mult de 1 milion thinking

| Butsilee a răspuns:

Costa 5. 5 si nu este a filmului Hannah Montana the movie straight face a fost doar in nr 1 si poate 2 dar acum nu mai zice in revista de film straight face Zice de Hannah Montana episoade, prieteni si altele happy Mai mult nu stiu ce sa iti zic thinking

| adellina a răspuns:

12 leihappy

| lucian a răspuns:

Pana in 10 lei

| skydriver a răspuns:

Ultima data cand am verificat, era undeva la 500lei! Si asta era acum 3 ani! Cred ca s-a mai scumpit de atunci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 5 lei. Am cumparat-o recent, 18. 12. 2009.

| smiley11231 a răspuns:

5. 50 lei. adica 55 de mii (lei vechi)

| alexandrugeorgiana a răspuns:

12 lei eu o am