| ingerashpierduth a întrebat:

Pentru cei care ati cumparat Revista Oficiala a filmului Hannah Montana de luna aceasta imi puteti spune ce cadou ati primit, ce postere sunt si care sunt principalele titluri?
Funfitzabatting eyelashes

1 răspuns:
| Loveisin a răspuns:

Eu am primit cadou "JURNALUL HANNAH MONTANA" sunt poster cu miley si lili impreuna, poster cu pers principale impreuna, si unul can miley era pe scena. principalele titluri sun hannah montana/miley cyrus a hotarat ca nu mai vr sa joace in hannah monta, lili s-a mutat de la miley, iar jackson vrea sa seintoarca acasa

fundoi?