| funditze a întrebat:

As vrea si eu un cod webkinz nefolosit.La mine in oras nu se gasesc astfel de animalute si as vrea si eu sa vad cum e sa ai un cont definitiv.
VA ROG SERIOZITATE! MERSI!

2 răspunsuri:
| Fireheart1996 a răspuns:

1.Contul nu e definitiv ci doar pentru un an.
2.Codul nu-l gasesti gratis ci doar atasat la animalut asa ca nu cred ca cineva iti va cumpara un animalut sa-ti dea codul doar pentru a face "o fapta buna".
3.De obicei animalutele webkinz se gasesc in mai toate supermaketurile, totusi trebuie sa fie unul aproape de tine si sa te poti duce sa cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e definitiv. Daca ai cumparat unu iti mai da 1 an de folosinta dupa aia tb sa-ti iei altul.