| queenazalea a întrebat:

Sunt noua si am o intrebare.Sora mea are 5 ani si vrea sa joace Webkinz Junior.Eu as vrea sa-i dau contul meu Webkinz dar ea nu vrea.Am o groaza de animalute pe cont, lucruri exclusive si neexclusive, o groaza de lucruri cool, camere super, hainute etc., dar ea nu il vrea. Ea vrea cont pe Webkinz Junior.Imi spuneti va rog de unde pot sa gasesc un animalut din acela.Nu conteaza pretul deoarece la banii parintilor mei nu conteaza cat costa.Imi puteti spune de unde se gasesc animalute WebkinzJr(Webkinz Junior)?

13 răspunsuri:
| queenazalea explică:

Ba exista, Cristina. O prietena de-a mea are chiar 3 WebkinziJunior.Nu mi-a spus de unde i-a luat, pentru ca uitasem s-o intreb iar acum nu o mai pot intreba, deoarece s-a mutat in Italia cu mama ei.

| queenazalea explică:

O cheama Sapphyra(este anonima, nu are cont pe TPU), cea de la alta intrebare dar de la alexis 2001 cred. I-am dat contul meu webkinz, dar a uitat parola.Contul de care spunea ca este al ei, este al meu.Deci pe prietena mea(cea mai buna)o cheama Sapphyra.Aaa.si cine ma poate ajuta la ultima mea intrebare(ce jocuri de dowlandat super stiti...)?

| queenazalea explică:

Scz ca n-am raspuns.A durat ceva vreme sa-mi reeaduc aminte parola tpu.Scz ca n-am raspuns iulia.=A si nu mi-am uitat parola wbk.

| andrutza_2871 a răspuns:

Iti dau eu unul baga add la mass hadarandra yahoo

| Floarerosie a răspuns:

Daca vrei iti dau eu un cod de webkinz junior nefolosit...findca eu mai am unu si m-am plictisit de el... da-mi un mesaj pe privat cu id-ul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum o chema pe prietena ta?

| iuliana2002 a răspuns:

Pinkieshsabrina tu te-ai uitat parola? de la cont daca til pierzi da-mi numele de utilizator si toate codurile tale secrete pe mesul meu daca pierzi parola ta sunt priceputa am o prietena care s-a uitat parola si avea 6 animalute si am ajutat-o daca vrei te ajut si pe tine nu e o problema pentru mine daca este contacteaza-ma la mesul meu cojocaruiuliana_2002@yahoo.com

| iuliana2002 a răspuns:

Daca s-a intamplat asa sa til pierzi

| iuliana2002 a răspuns:

Pinkieshsabrina te-ai pierdut parola da vrei te ajut eu da-mi pe mess utilizatorul si toate codurile tale webkinz pe mess si o sa pot sa te ajut mesul meu este cojocaruiuliana_2002@yahoo.com

| iuliana2002 a răspuns:

Eu stiu sa fac transeferuri dintr-un cod normal sa fac un cod jr nu stiati?
stiti id meu cojocaruiuliana_2002 unchiul meu a lucrat la fabrica ca director acjunct ajutorul directorului si stie tota tehnologia webkinz si pot face ori ce va ajut eu stiu ori ce despre webkinz si webkinz jr si va dau detalii

| iuliana2002 a răspuns:

Ma bucur pentru tine!

| PrintiCristina a răspuns:

In Romania nu exista webkinzjunior.

| ionut_1308 a răspuns:

Se gasesc numai in america mai asteapta si tu un an doi sa apara si in Romania