| YumiSukinanda a întrebat:

Astazi am venit acasa am cautat o catea si nu era si era insarcinata oare ce s-a intamplat?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A plecat afara si o fi nascut undeva sau a calcat-o masina, posibil sa primeasca bataie de la niste idioti de pe strada sau Dumnezeu stie ce e de ea.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru mgtow):

Ce imaginatie bogata ai!rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Merge putin umor, dar se ingrijoreaza fata pentru cateaua ei.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru mgtow):

Astai asa-iwhistling

| smile20000 a răspuns:

Cred ca s-a dus intr-un loc linistit unde sa nasca

| iEmonel a răspuns:

Pai era sau nu era?laughing
S-a intamplat la fel ca si cu mamica ta cand a ramas insarcinata...

| mika a răspuns:

Pai si-a cautat un barlog unde sa fete puii

| Atotstiutorul a răspuns:

A plecat la produs in spania

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Probabil ca si-a cautat un loc unde sa fete[ca doar nu-i femeie sa nasca...ma rog.oh go on] si la gasit si a fatatthinking CAut-o si tu pe nde mai stii ca obisnuia sa mearga, prin locuri uscate si calduroase.Sa fi atenta la ea daca o gasesti si vrei sa pui mana pe catelusi, sa nu te muste sau.
Pa Pa :

| ioanam_3489 a răspuns:

Misogin are dreptate cu calcatul masini asa s-a intamplat si cu cateaua mea