| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Astept sa vin luna August ca atunci o sa imi iau un catelush, si mor de plictiseala pana atunci. Cum pot face sa treaca timpul mai repede?batting eyelashes

Funditss', of course :X

4 răspunsuri:
| Ade_5314 a răspuns:

Ocupati timpul! Cand te distrezi timpul trece mult mai repede!happy
Iesi cu prietenii sau citeste o carte sau ai putea sa te documentezi despre rasa cainelui pe care o sa il ai in curand!happy
Mult succes!happySper ca am ajutathappy.

| Puffy23lvSoparla a răspuns:

Nu ai prieteni mai petrecareti din fire? Mergi in cluburi cu ei[daca esti cu tipi mai mari s-ar putea sa te lase, eu n-am 16 ani si ma lasa.
Fa petreceri fara niciun scop, suna aiurea dar te distrezi.Traieste-ti adolescenta si distreaza-te, timpul trece repede si iti vei dori foarte mult cand vei fi adulta si vei avea un job sa fi copil si sa faci prostii cu prietenii! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Când te plictiseşti şi nu vrei să pleci de acasă, dă un click pe http://lecturirecenzate.ro/ Sigur vei găsi ceva interesant, ceva amuzant, ceva care să te facă să nu te mai simţi plictisită.

| Theodosis a răspuns:

Du-te prin padure! Plimba-te prin natura! Fa o tema de vacanta! Scrie povesti! Citeste! Ce e asa de greu! Du-te pe la un prieten!