| Oana_Mariann_1999 a întrebat:

Salut mai sunt 7 zile pana in 16 august cand trebuie sa merg la o nunta, eu de abia astept si nu stiu ce sa fac sa imi treaca timpul mai repede.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Gandeste pozitiv si nu te incarca negativ, gandeste-te ca o sa te distrezi la acel eveniment si ca va fi o amintire draga in sufletelul tau...
Impartaseste-ti bucuria si celor mai buni prieteni si vei vedea ca vei capata incredere si timpul se apropie.
Distractie frumoasa sa aihappy

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Distrează-te, colorează, trăieşte!

E vară până la urmă, poţi face ce vrei. Timpul trece greu atunci când suferi sau treci printr-o perioadă mai grea.

O săptămână trece repede, vei vedea.