| Crisstttina a întrebat:

Spuneti-mi ce sa fac? nu mai pot de plictiseala straight face sa treaca timpul mai repede.

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Uita-te la un film, fa o prajitura, joacate ceva prin casa, asculta muzica, uitate la videoclipuri amuzante pe youtube, joaca un joc pe pc, etc...

15 răspunsuri:

Daca cunosti limba engleza www.9gag.com este un site cu poze destul de amuzante si itit omoara plictiseala:)

| drhotzu a răspuns:

Fii atenta:
http://bash.craiovaforum.ro/'
si click random mereu :))) asta o sa iti ocupe ceva timp
;)

| drhotzu a răspuns:

Si daca nici asta nu merge atunci foloseste si tu internetul pentru scopul lui initial si cel mai des folosit: porno laughing))

| Crisstttina explică (pentru drhotzu):

Ei acum happy decat sa ma uit la porno mai bine practic laughing

| AleexNC a răspuns:

Asculta muzica happy joacate pe comp. vb cu prieteni pe mess sau pe fb... sau plimbate pe afar sau nu stiu... tu ce faci de obicei in timpu liber? laughing

| Crisstttina explică (pentru AleexNC):

De obicei in timpul liber sunt cu prietenul meu happy dar acum e plecat din oras rolling eyes

| Crisstttina explică:

Nu prea le am cu engleza big grin dar mersii.happy

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Pai sunt o multime de filme bune. De preferat comediile care sa te inveseleasca. poti chema si o prietena la tine sa vedeti filmul impreuna. Niste dulciuri nu ar strica, puteti sa jucati carti sau chestii de genulthinking
sper ca ti-am fost de foloshappy

| Giiorgiiana a răspuns:

Uita-te La Serialul De Pe ProTV "Tanti Florica".laughing
In Fiecare Miercuri La 21:30
O Sa Razii Multt.

| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

Insrea pe facebook.Joaca jocuri de pe pc,consula, wii, Picteaza, fa teme(o sa fii recunoscatoare mai tarziu)danseaza, Fa origami, visioneaza un film pe samplemovie.com sunt f. bune si gasesti orice.Raspunde la intrebarile de pe TPU asculta muzica prfeferata,dormi,citeste ceva ce iti place tie mult,fa exercitii fizice pe muzica antrenata,Fa cv de mancat sau de baut, uitete la tv, rasfoieste revista preerta, numarati banii, incepeti autobiografia, intra pe miniclip.com sau pe owrwold sau stardoll sau pe angry birds facebook, sau sims social on facebook, joaca jocuri pe tel, joacate begminton in casa(e funny)sau arunca mingea prin casa(sa nu fie ai tai acasa)preparati un milkshake sau fa-ti o lista pentru ziua perfecta de ziua ta, Funda?

| Crisstttina explică (pentru Qudrimensional_Anna_1997):

Numarati banii? daca as avea nu as fi in casa acum laughing

| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

SCZ.Iti dadeam idei.

| elena54 a răspuns:

Poti sa te plimbi cu bicicleta, cu rolele cu prietenele tale....sa joci jocuri de carti..sa pictezi ceva..sa canti ..sa te uiti la tv si chiar sa citesti ceva interesant.