| Inventator a întrebat:

ATENTIE DAU FUNDA! astazi am cumparat de la farmacia veterinara niste picaturi de urechi pentru iepuri. Leam dat cate doua picaturi cum a zis farmacistul si cand sa ma uit mai bine pe ambalaj scria:"gentocin otic pentru caini si pisici." Intrebarea mea este daca ii va afecta in vrea-un fel pe iepuri. ce trebuie sa fac? sunt daunatoare picaturile acestea pentru iepuri?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Fara gluma NU are nimicthumbs up

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu are nimic!
Pentru chinezi iepure s-au pisica tot un drakbig grin

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Fara gluma NU are nimicthumbs up

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred ca sunt daunatoare. Daca ti le-a dat veterinarul, inseamna ca poate fi tratat si iepurii tai cu ele.

| ligiligi a răspuns:

Buna!
Nu cred ca are nimic grav dar mai bine sa nu le mai dai iepurilor.
Du-te inapoi la farmacie si arata-i medicului ce scrie si spune-i sa iti dea de iepuri.Eu am avut o problema cu pisica. Avea purici si am vrut sa o fac cu pudra pentru purici si cand sa ma uit ce scrie era caini si nu a patit nimic dar nici nu au murit purecii pe ea.Asa e si in cazul acesta.Nu ii va afecta dar nu cred ca o sa ii ajute cu ceva picaturile.Du-te inapoi cu el si spune-i sa iti dea ceva pentru iepuri nu pisici sau caini.Succes!

| Andrei4178 a răspuns:

Nu.Dar de ce le-ai dat? poate are raie auriculara.si atunci nu le dai picaturi.