| oxxy05 a întrebat:

.De 3 saptamani am un caniche, acum are 2 luni si un pic.i-am facut baita acum 2 zile si i-a intrat apa in una din urechi, am fost cu el la medic si mi-a zis ca trebuie curatat foarte bine cu apa oxigenata si mi-a dat niste picaturi: "Gentocin otic"...l-am curatat cu apa oxigenata apoi l-am sters bine cu betisoare cu vata insa cand il masez la urechiusa inca se mai aude apa acolo...o sa-i treaca daca ii pun acele picaturi sau trebuie scoasa absolut toata apa? Mentionez ca am incercat sa o scot pe toata insa poate a ajuns prea adanc iar betisoarele cu vata nu ajung si imi este frica sa nu-i sparg timpanulsad..Va intreb pentru ca unicul medic veterinar de aici din oras nu prea si-a dat interesul, si prefer sa nu-l mai intreb pe el sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| marin13 a răspuns:

Trebuie sal speli bine si sa pui vata un urechi.

| oxxy05 explică (pentru marin13):

Merciitongue...Tocmai i-am facut baitsa si asa am procedathee hee...app, stii cumva de cate ori se face baie pe luna la un caniche?straight face..Ca pe toate siteurile am vazut raspunsuri diferite si sunt fonfuza sad

Răspuns utilizator avertizat
| oxxy05 explică (pentru Cosmina1):

Multumesc :*