cristian
| cristian a întrebat:

Ati castigat vreo data la Loto?
Cum va alegeti numerele? Ce metode folositi?
Reprezinta aceste numere ceva pentru voi sau le alegeti pur intamplator?
Jucati variante simple sau combinate pe scheme desfasurate?
Aveti incredere in noua conducere a loteriei?

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mie imi place mult (dar tare de tot)calificativele date raspunsului 2(anonim); deci bunicul nu a castigat, dar e folositor si mai ales amuzant ca se distreaza aruncand bani.

17 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Tatal meu a castigat o data - cu o varianta simpla. A pus mereu aceleasi numere ca si in copilaria noastra. In final a castigat putin, nu foarte mult, pentru ca nu au fost toate numerele... erau 4 sau asa ceva... Oricum tin minte asta ca a fost si asa destul de substantial si l-a impartit in trei - pentru mine, fratele meu si pentru ei.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Tata cu mama joaca mereu dar nu schimba niciodata numerele le folosesc mereu pe aceleasibig grinbig grinbig grin

| viorel2c a răspuns:

Acum am citit un banc cu un evreu care striga:Heil Hitler pentru ca a castigat la loterie cu numerele pe care i le-au tatuat nemtii pe mana lui. E o metoda nu?

| beba a răspuns:

Imi amintesc in studentie ca am avut o saptamana''luminata''winking tot ce visam noaptea se intampla in cateva zile...am visat numerele de la loto dar pentru ca nu aveam bani di nici nu ma consider eu prea norocoasa, am preferat sa cumpar cu prietena mea suc sa ne cinstim in camin(Adriahee heesi ciocolata. a doua zi cand m-am uitat in vitrina la Loto, asa de curiozitate am crezut ca fac atat de cord!happynu am sa uit niciodata sucul Adria, de atunci nu am mai baut!happy

| deealexx a răspuns:

Ah...am castigat acum cativa ani :X cam 4 milioane cred laughing erau ceva bani.imi luasem un telefonhee hee ai mei ma puneau mereu sa le zic numere pentru ca "tu esti cu norocul" laughing ma duceam la biserica... le-am zis ca lasa`ma ca oricum nu castigi nimic... dar totusi daca castigi, premiul e al meu laughing) si seara, poc, nimerisem nu stiu cate numere love struck de obicei lumea pune zilele de nastere al tuturor celor apropiati...eu...puneam cele mai ciudate dar totusi dragalase, numere laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea joc dar bunicul meu o face si pune aceleasi numere din totdeauna dar pana acum nu a castigat delochee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur se fac manevre si smecherii la loto, nu are cum din atatea milioane de oameni sa nu puna nici unul cele 6 numere! e o vrajeala totala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am increde re in conducerea loteriei,,, sunt hoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. le alegem dupa varsta.nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc la loto de 6 ani si nu am castigat niciodata, tot aproape sunt de numerele iesite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam castigat! Eceva pentru mine! Variante Simple! Da Am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am castigat de cateva ori cu 4 numere numai. Imi folosesc propria metoda, dinamica, cu numai 12 variante simple, 4 bilete saptamanal. In ceea ce priveste noua conducere, as vrea sa cred ca nu accepta masluirea extragerilor din p. d. v. tehnic. Sunt convins ca, dincolo de aspectul pur tehnic al extragerilor, exista manarii pe care noi, simplii jucatori, nu avem cum sa le dovedim si pe care le inghitim volens nolens.
Horia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manevre s-ar putea face...de ce se extrage cu jumate de ora inainte sa dea public? sunt foarte multe caracteristici care manipuleaza sansele de castig! urmari-ti extragerile mai atenti...eu joc de 3 ani doar dar am bagat cred cat as catiga 10 variante cu 4 numere

| somebody a răspuns:

Eu zic sa-l intrebi pe Ogica.laughinglaughinglaughing

| anonimvirtual89 a răspuns:

Poi cati oameni cunosc care au pus la loto..majoritatea is puneau anul d nastere, ziua, luna si asa numarul norocos mergi pe aceleasi numere pana odata tot vei castiga

| ediron a răspuns:

E dificil tare sa ghicesti numerele la loto, incearca sa generezi extrageri aici https://amjucat.ro/generator-extrageri si o sa vezi ca e super dificil sa castigi