| ellene a întrebat:

Jucati la loto? Daca da, de cand? Folositi aceleasi numere de mai multe ori?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Joaca parintii, dar din an in pastelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

hee hee Eu nu. Dar tatal meu da.laughing
nu stiu ce numere foloseste el pe acolo ca eu nu prea am incredere in Lotowinking

| gabitza05 a răspuns:

Da, tatal meu joaca saptamanal...foloseste vreo 2 combinatii. una cu datele noastre iar alta cu numere puse la nimereala.Chiar i-a iesit pentru prima oara 4 numere acum o luna si a luat 5 milioane si ceva.Mult succes tuturor happy

| sorin a răspuns:

Ocazional asa sa nu zic ca nu am jucat.

| cristi27 a răspuns:

Mai rar, la jocuri de genul asta eu nu prea am noroc, anul asta am jucat doar o data de ziua mea, mi-a dat prietena mea numerele si am prins 3 numere