| Maaryyneelaa a întrebat:

Am nevoie de cateva idei.mai exact de niste numere care considerati ca sunt norocoase,pentru loto,pariuri la loto. Aveti niste numere norocoase, sau jucati cu anumite numere si ati tot castigat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Loteria romana este facuta doar pentru a lua bani nu si pentru a da. Pe an se castiga marele premiu de.10-11 ori maximum, si asta in conditii n si n.Am jucat la lotto de aprox.5-6 ani, si nu am castigat un ban..ci am dat cateva sute.Personal nu am nr.norocoase..trebuie sa te nasti cu noroc, altfel poti juca mult si bine.

| Maaryyneelaa explică (pentru mdany):

Eu nu joc la lotto, dar pariez la lotto si acolo sunt mult mai multe sanse de castig! Adica la pariuri sportive exista si optiunea de a paria la lotto, si am castigat de multe ori, si am cerut parerea, in cazul in care exista persoane care mai pariaza la lotto si joaca doar cu anumite numere si castiga mereu!