| Șttefania a întrebat:

Ati cumparat un caine de pe acest site? http://www.caini-de-vanzare.ro/ Cum a fost? Cu este catelul. Daca stiti cat costa un Pechinez.

3 răspunsuri:
| Șttefania explică:

Andreea si eu vreau sa adopt unul din adapost dar mama nu ma lasa, pentru ca zice ca sunt urati.

| DenysaLove a răspuns:

Buna.de pe acest site nu am cumparat caini insa acum 4-5 ani mi-a cumparat tata de creaciun pe pechinez cu 7 mil.Cam asa este pretul pentru pechinezi:*

| andreea_7819 a răspuns:

Uite nu mai bine ai lua un caine de la adapost nu costa nimic si sunt multe rasebig grin.Iti dai seama ce fericiti ar fi acei caini? In + sunt si cumintibig grin Sper ca te-am ajutat:*