| cezara13 a întrebat:

Hei! Ce credeti despre site-ul acesta, este de incredere? Intrebare adresata persoanelor ce au cumparat un companion de pe site-ul respectiv! Dau funda, multumesc anticipat! http://www.caini-de-vanzare.ro/

4 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Draga mea,acel,,companion'' cum ii zici tu,se numeste,,catel''(sper ca stiai)...Bun, deci acum sa lasam glumele la o parte si sa iti ofer un raspuns:Nu, nu am achizitionat un,, companion'' de pe acel site, dar pare de incredere.

| cezara13 explică (pentru Daniel9988):

Dragul meu, avand in vedere cuvantul "companion", ce inseamna camarad sau tovaras, mi.am permis sa.l denumesc in felul asta,
mai ales ca nici macar nu am pomenit ce fel de animalut este, in ciuda numelui site. ului, vinde si pisicute. "Bun, deci acum sa lasam glumele la parte", pentru ca gluma ta a fost amuzanta intr.adevar...
Am specificat destul de clar ca am cerut un raspuns de la persoanele ce au utilizat site.ul. Multumesc frumos pentru atentia acordata, dar nu pot fi sigura doar cu "pare de incredere". big grin

| cezara13 explică (pentru Daniel9988):

Normal ca stiam ca se numeste catel, eu prefer sa-i spun companie, prieten, camarad. Poate nu.ti place cum suna numele site. ului laughing In orice caz, nu erai obligat sa raspunzi curiozitatilor mele in cazul in care nu.ti prieste continutul, sau asta pentru ca persoanele ca tine vor sa se laude ca stiu ce inseamna "catel" (sper ca stiai)... dragul meu

| Daniel9988 a răspuns (pentru cezara13):

Ok...draga mea...