| Coriine a întrebat:

Ati renuntat vreodata la un animal al vostru? de ce?

6 răspunsuri:
| Michael54654654 a răspuns:

OFF:Cesar si Caini
Nu Oscar,
On:Cat despre animal? de ce ai renunta la el? doar te-ai atasat atat de mult de el

| tenshi261 a răspuns:

Oricat de rau ar fi un animal nu poti pur si simplu renunta la el... daca e vorba de un caine incearca sa te uiti la Oscar si cainii, poate te ajuta

| Neimportant a răspuns:

Aş renunţa în condiţiile în care nu aş mai putea să îl îngrijesc şi comportamentul său i s-ar schimba. Adică să distrugă lucruri, să se agite... etc...

| IamHere4You a răspuns:

Eu am renuntat la pesti...pentru ca nu faceau prea multe si mi-am luat 2 perusi :X

| Add_Adelina_1996 a răspuns:

Daa. aveam o catelusa si am fost nevoita sa renunt la ea pentru ca a calcat-o masina... As da orice ca sa pot sa o mai revad si sa ii spun cat de mult o iubeam... si inca si acum o mai am in inima mea

| rares7 a răspuns:

De ce sa renunti? Tenshi261 are dreptate. Eu am ul catelus pe nume Vanda. E un catelus obraznic dar poate fi cumintit. In plus tie ti-ar placea ca tu sa fii un animal de companie si cineva sa renunte la tine pur si simplu? te-ai simti de parca mama ta te-ar fi abandonat. In plus el e o fiinta. Se ataseaza de tine si are sentimente.