| andreiuuutza a întrebat:

Ce a fost primul vostru animal si cum s-a numit?

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Un catel, cand aveam vreo 4-5 ani, il cheama Scooby Doo.

| Malvina24 a răspuns:

O catelusa se numea rosy

| juniper a răspuns:

O pisica, am numit-o heathcliff.

| xibalba a răspuns:

Motanul meu, tomi. il am de 10 ani si inca traieste big grin

| inna a răspuns:

Un bichon-Max

| OanaG a răspuns:

Un hamster "Mitzu" sad a murit din pacatecrying

Acum am o pisica"tigrutza" :X:X

| Alisa a răspuns:

Pai un iepuras si se numea Monica. love struck

| MisterKat a răspuns:

Un catel si s-a numit Panda.

| LuS[z] a răspuns:

Un pisoi si s-a numit pokemonbig grin

| dyddyyyx18 a răspuns:

Doi papagali Rony si Kitty laughing they are still alivewinking
(sor`mea a vrut papagali, eu voiam matsa :X)

| Anemona a răspuns:

Am avut o pisicuta:X o chema cleohappy

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Un iepure pe nume Rila. Il hraneam cu frunze de vie, la morcovi cam stramba nasul. Iar de ros, musca lumea de deget.

| Яùxsi a răspuns:

Nici nu mai stiu sincer. ca tata im cumpara tot felul` de animale cand eram mica laughing

| madalinutza a răspuns:

Pestele.fishysad

| KhloeAfterDark a răspuns:

Un pisoi birmanez, Tomi:L-am luat in vara si nici n-a apucat Craciunul, decat prima fulgareala usoara.Eram cu el in vizita la tara la bunici si a disparut...Asta s-a intamplat in 2008, si nu l-am uitat. L-am iubit tare mult! sad crying

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu am avut pana acum un animal si nici nu am nevoie, o am pe sora mealaughing

| Pinkyx a răspuns:

Un porcusor de guineeabig grin -Bella

| Ali55 a răspuns:

Rrimul meu animal a fost un ciine de rasa rottweiler, care se numia Lord, era un ciine foarte destept si dragut, din pacate a murit, nici un ciine nu mi la putut inlocui, mereu imi aduc aminte de el!

| BiaJ a răspuns:

Primul animal a fost un hamster pe nume Pufulete, apoi un iepure pe nume Labuta

| andreimicutu a răspuns:

Hamster-Jerry

| sy46 a răspuns:

La cate animale am avut...pana sa gasesc animalul de companie care mi se potriveste cel mai bine...
La 4 ani mi-a adus tatal meo o broasca mare testoasa, apoi am inceput sa am grija de pestii pe care ii pescuia tatal meu si pe care ii punea in cada pana sa ii gateascalaughing
Apoi mi-a luat mama un acvariu mare, si am avut o gramada pe pesti si un acvariu foarte frumos. Dupa am primit 2 broscute testoase, apoi 2 perusi.In tot timpul asta ii duceam bunicii sus in casa pisici care le luam de pe strada si pasarilaughing)Era ESPCSA acolo.
La 10 ani am primit un porcusor de guineea, care traieste si acum.
La casa tatalui meu am avut un caine minunat, ciobanesc german. Din pacate a murit, iar acum am o catelusa, tot ciobanesc german.

| We will meet one day, but not today... a răspuns:

O catelusa, s-a numit Barbara, si a trait 16. 5 ani. sad

| BuLLetBtwin a răspuns:

Un motan pe nume murdarici il am de 2 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica-Kittyhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti.

| Snowclaw a răspuns:

Doi pestisori-retardatu(cel auriu)si vasilica(carnivor)si fratele meu i-a pus in acelasi acvariu si retardatu a fost mancarea l-ai vasilica; C