| Timmy97 a întrebat:

Au voie hamsterii sa manance dulce sau sarat?(de exemplu biscuiti sau covrigei)

Răspuns Câştigător
| Bogdan_9316 a răspuns:

Hamsteri nu au voie sa manance dulce sau sarat.
Dale mar morcovi salata de varza, si mancare speciala pentru ei si sa vezi ce sa fac de grsi si frumosi

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Desigur.
De ce nu?

| nellyneliana a răspuns:

Biscuiti speciali pentru hamsteri. De gasesc la pet shop.

| Purple_4057 a răspuns:

Du-te la petshop si intreaba de biscuiti pentru hamsteri! In rest.cauta pe net sa vezi, poate gasesti daca au voie sau nu!

| Alberto_8291 a răspuns:

Crede-ma am avut 11 hamsteri nascuti din generatie in generatie aveam acolo vreo 4-5 famili, dar din pacate au murit toti pana la urma.Deci sa-ti raspund la intrebare:hamsteri mananca aproape ori ce mai ales covrigei si biscuiti.placea.Funda?

| monicutza_5552 a răspuns:

Nu au voie! normal ca nu, documenteaza-te si tu dupa internet

| kissdead a răspuns:

Depinde de rasa...

| kissdead a răspuns:

Depinde de rasa...

| TifreaPaul a răspuns:

Binenteles!