| biank98 a întrebat:

Aveti animale de companie? Daca da, ce animal sau pasare aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am un catelus chihuahua. Este foarte scump si mic, e inteligent si foarte iubaret. Mai am si doua broaste testoase si doi papagali. Cred ca iti dai seama ca bunica are grija de totate aceste animalute, big grin.

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Am un motan birmanez de 10 ani de zile. Ne intelegem bine, impartim acelasi pat, ne incalzim reciproc in zilele de iarna. Doarme el cam mult... acum, ma batranete si imi place de mor sa il trezesc cand doarme foarte profund. A... si toata lumea care aude ca are 10 ani ma intreaba " da` mai traieste mult?!". Da, traieste, e javra mea doar love struck

| Viuvi a răspuns:

Eu momentan am o pisica birmaneza, o catelusa bishon-maltez si 2 perusi.
big grin
si asta nu e nimic, am avut pesti, pesti de balta, broasca testoasa, arici, porcusori de guineea, chiar si melci rolling on the floor

| fluturas a răspuns:

Am o mata laughing si soareci .in beci laughing si atat :pe uh?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la fel. o mata rasfatata, puturoasa, care doarme tot timpul, mananca de rupe cand e treaza si adora sa fie mangaiata.

| IoanaEvelina a răspuns:

Am 2 caini, 2 pisici, 2 iepuri... gaini, 3 cocosei.laughing.laughing. aa era sa uit. am s o curca.laughing

| love_7643 a răspuns:

Am un papagal vorbitor si tot timpul nu tacebig grin uh?

| gaby_9748 a răspuns:

Eu am un frate de apartamenthee hee...laughing

| alusk98 a răspuns:

Da am. am un catelus tare dragut.