| HazelEyes77 a întrebat:

Aveti vreo hobby care sa va acapareze toata atentia si sa va faca sa pierdeti notiunea timpului?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa vad documentare, sa ascult muzica, sa ma plimb pe jos, sa citesc, sa vad filme de groaza, TPU

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu.Si e dureros laughing

| Kaℓi a răspuns:

Am mai multe, dar e ok ca nu se manifesta permanent sau concomitent. Am zile de film, zile de citit, zile de handmade. Uneori.

| Icpet a răspuns:

Sincer,...pe mine ma relaxeaza insectarele. Fac insectare cu specimene gasite moarte, inecate in apa. La fel de relaxant e sa prinzi insecte vara:calugarite, lacuste etc. pe care apoi le eliberez.
Asa sunt eu, ...mai ciudatlaughing

| Criss1074 a răspuns:

Da,ador sa scriu si sa citesc,dar mai mult sa scriu,poezii,carti, povesti, texte, orice si sa ascult muzica, ador asta. Tu?