| FanClub a întrebat:

Azi dimineata mi-am hranit sarpele (COBRA)si cand m-am dus sa vad ce mai face nu iera in acvariu a disparut nu mi-e frica sa o prind dar nu-s unde ie nu mai pot sa dorm de frica sa nu ma muste in somn AJUTOR RAPID

Răspuns Câştigător
| claudiuclaus123 a răspuns:

Fi atent nu zic de 2 ori ia un niste castroane cu lapte firebinte si punele peste prin casa, serpilor le place foarte mult laptele asa daca este prin casa va simti mirosul si va veni sa il bea dar lasa-l mai intai sa manance tot laptele pentru ca altfel te va musca si ar fi bine sa il prind cu ajutorul unui cornier adica ceva in forma de vhappysucces daca mori da-mi funda mai intai happy

7 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Nu te musca nici nu trebuie sa iti inchizi usa la camera fiindca daca nu il,, ataci,, nu iti va face nimic.

| raluky4 a răspuns:

Pai cel mai bine cere ajutorul politiei animalelor sa te ajute sa o prinzi.

| ZEU93 a răspuns:

Data viitoare sa-ti iei un hamster, asta o sa fie al 3 sarpe descoperit in militari

| eL3cTr0 a răspuns:

Mda ce chestie...hai sa iti dau un sfat...muta`te in baie!

| sefata a răspuns:

Esti atat de prost incat si sarpele ala a fugit de tinelaughing
daca aveai pe bune sarpe. stiai sa ai grija ce si cum happy
hai taci si sge.

| DarkMirror a răspuns:

Suna la de parazitare si zi-le sa nu ia in seama nimic din ce spui pentru ca esti paranoica si ca asta au zis cei de la TPU.

| Shady132 a răspuns:

Sa mori tu?