| anonim_4396 a întrebat:

Hey deci am visat ca sunt in curtea scolii cu niste prieteni si vorbeam si era un sarpe cobra chiar in fata noastra (eu ma uitam la el, avea ochi negri imi era un pic frica sa nu ma muste dar nimeni nu fugea doar ne uitam la el)nu stiu cum se face ca dintr-o data s-a blocat sub o piatra. Ce inseamna?
(-_- sarpele arata atat de real dar prieteni dea bea de le vedeam fata clar, si nu nu m-am uitat la filme cu serpi)

3 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Inseamna ca ai visat.

| Anonymous67 a răspuns (pentru TheImpaler):

rolling on the floor) Adevarat.

| WizZz a răspuns (pentru TheImpaler):

Nah... (Era adevarat ca eram in curtea scoli cu prieteni doar sarpele nu era..dea bia mi-a zis un prieten cu care am fost ca eu eram High...)