| RudeGirl a întrebat:

Azi mi-am luat un pui de gasca, nu stiu daca e fata sau baiat dar ce nume sa-i pun
P.S: Sa se potriveasca si pentru ofata si pentru un baiat

7 răspunsuri:
| AndraaP a răspuns:

Ronney, charlie

| InnocentLoovee a răspuns:

Mr. Neutru.

| Patrisia14 a răspuns:

Cere cuiva sa caute sa vada ce este
Fata:Lilli,lolla,Sweetie, Dolce(dolse), didi
Baiat:Boy, billy, Lucky

| DariaAlina a răspuns:

Alex, Vrăbiuță, Miri, Bobo, Cheeps, Dizzy, Fruză-de-salată, oooo Pătrunjel, Piersicuță, Polly, Buton, Gâscă, Rață big grin

| DariaAlina a răspuns:

Și melc, te-ai prins? Pt. că-i hermafrodit. big grin

| pinkypuffy a răspuns:

Sincer nu am un nume neutru dar daca vrei te poti duce la veterinar cu el suna cam amuzant dar pana la urma veterinarul este pentru toate animalele deci dupa ce afli poti sa ii pui numele (daisy (fata)) (donald (baiat))

| kimberly a răspuns:

Cipi. happy nu stiu daca iti place