| HappyCandy a întrebat:

Azi pisica mea a nascut trei motanasi sunt atit de draguti, sunt de rasa, de obicei, la cite saptamiini motanasii deschid ochii? CE mi-ati mai putea spune despre acest proces

Răspuns Câştigător
| sufletzel a răspuns:

Cam dupa 10-15 zile deschid ochii. Si poti pune mana pe ei fara griji, daca pisica te cunoaste bine, adica daca o tii in casa. Daca e mai independenta si sta pe afara, e posibil sa-i respinga daca ii atingi.

3 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

Buna!
Pai din cate stiu eu la 2 sau 5 saptamani.
Pa, pa

| georgianatdr123 a răspuns:

De obicei nu prea ai voie sa pui mana pe ei cand sunt debia nascuti.ei deschid ochii la cateva saptamani 2... nu stiu asa sigur. sper ca ti.am fost de ajutorhappy

| andreea_3408 a răspuns:

Eu iti pot spune ca motanasii au coada si urechi laughing