| m77 a întrebat:

Azi primesc un motanel! am nevoie de propuneri de nume pentru el.
fundita pentru raspunsul castigator!

Răspuns Câştigător
| Diana_3831 a răspuns:

1. Max
2. Jake
3. Buddy
4. Bailey
5. Sam
6. Rocky
7. Buster
8. Casey
9. Cody
10. Duke
11. Charlie
12. Jack
13. Harley
14. Rusty
15. Toby
16. Murphy
17. Shelby
18. Sparky
19. Barney
20. Winston
21.Toby
22.Tony
Tigger
Max
Smokey
Sam
Kitty
Shadow
Simba
Patch
Lucky
Oreo 11
Charlie
Boots
Oliver
Oscar
Fluffy
Whiskers
Gizmo 18
Taz
Midnight
Buddy
Baby 22
Toby
Spike
Rusty
Jake 26
Alex
Buster
Sylvester
Rocky
Pepper
Milo
Dusty
Bailey
Mittens
Casey
Socks
Snowball
Simon
Sebastian
Scooter
George
Bo
Mickey
Jack
Cosmo
Bear
William
Tom
Felix
Romeo
Murphy
Casper
Peanut
Chester
Garfield
Blackie 57
Thomas
Fred
Cuddles

23 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Sper sa iti placa vreun numehappy
Alfy, Otto, Ary, Bijou, Sinbad, Zuzu, Micky, Ricky, Jake, Jack,
Amigo, Rusty, Tomy, Thomas, Mishu, Dodo, Toto, Scuba,
Simba, Mojo, Freddy, Benny, Bruno, Benji, Onyx, Ozzy,
Gipsy, Taz, Cody, Jinxy, Jumbo, Zorro, Whitey, Bello,
Billy, Foxy, Jimmy, Jerry, Milky, Luc, Keny, Nino, Rony,
Randy, Sky, Soso, Timy, Willy, Quick, Darco, Rino, Chip,
Jay, Snow, Figo, Cooper, Spy, Beto, Mike, Furby, Blu(e),
Domino, Milo, Winnie, Drago, Wilfred.

| DoDo a răspuns:

Ce zici de scumpilici printul tomati rafinatul miti(si de fata si de motan)funda?

| AddaXD a răspuns:

Tom, Puffy, Lidy, Fuzzy, Mizyn

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Pai:tom, tommy, miau, mypo, oscar. mishu. sper sa te ajutehappy

fundita?big grin

| Mary Marry a răspuns:

Buna!
Sa ai noroc de el!
Pai uite:Oscar, Lorenzo, Brooklyn, Tom, Tommy, Napoleon, Reggy, Star,
Peter, Strawberry, Darling, Flippy, Joke, Honey, Honor, Loony, Sam, Tony, Yummy, Riley, Aangel, Bob, Billy, Buster, Casper, Charlie, Felix,
Harley, Jack, George, Fluffy, Jason, Jackson, Max, Milo, Oliver, Muffin,
Precious, Rocky, Madoxx, Simba, Snuggles, Spooky, Sugar, Sylvester,
Silver, Tigger, Lion, Toby, Tabu, Willow, Mister, Mister Chat, Kevin, Jazz, Nick, Nicko, Riciard, Taizon, Olive, Fulk, Tano, Sushi,
Katz, Berly, Misu, Mirror, Chabu, Otto, Cezar, Elien, Halo, Nemo, Nero,
Prince, Blanket, Eddie, Blacky, Leonardo, Amazon, Tommy, Salem,
Ollie, Simbad, Mallory, Omar, Fido, Figaro, Hook, Tomas, Jerry, Edward, Bruno, Tarzan, Tiziu, Marco, Marcus, Marco Polo, Antony, Gim, Gimmy, Touluse, Louie, Diesel, Benjamim, etc
Hei, ce zici de astea?

| papooshyka a răspuns:

A
Aki
Artie
Arthur
Argo
Arko B
Bob
Bat
Bamse
Bart
Bertie
Bitzi
Buf
Bomb
Blast
C
Coro
Cody
Cady
Cody
Cox D
Dodo
Domby
Dub
E
Ebony
Eno
Eddy F
Fido
Floppy
Fluff
Fix
H
Hub
Hoax J
Jinx
Jiddy
K
Koty
Kot
Katu
Koto
Kobe L
Lazy
Loony
Loot
Lord
M
Moty
Moth
Morgolth
Mordor
Motanel
Muddy
Moody
Muff
Muffy
Muffin
Moo-shoo N
Nod
Nap
Navy
Nin
Nip
Nuff
P
Puff
Puffy
Pum-pum
Paddy S
Shobo
Soshon
Shosho
Saty
T
Toby
Tony
Tim
Tom
Tommy
Tum-tum
Tummy
Tud Y
Yolk
Yoda
Yodi
Z
Ziggy
Zap
Zig-Zag

Funda?

| loredana2012 a răspuns:

Sa ai grija de el! Atat zic, nu am inspiratie la nume dar am observat ca multi motani poarta numele Misu

| loredana2012 a răspuns:

Frate, dupa cate siteuri ati dat copy-paste doar pentru o funda?

| myhay144 a răspuns:

Mitzu, mitica, tom astea imi plac mie big grin

| VisezInNonCulori a răspuns:

Nume de pisici cu litera A:

Adira, Ada, Aristonis, Aarony, Abot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Aidam, Adams, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Anil, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslian, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de pisici cu litera B:

Buko, Bibi, Bunny, Baner, Barker, Baron, Bary, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingy, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de pisici cu litera C:

Cicero, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Caspers, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chebacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Colies, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de pisici cu litera D:

Dora, Dino, Dinos, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson ,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de pisici cu litera E:

Eliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmundis, Edward, Ego, Einstein, Elf, Elia, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett, Elis

Nume de pisici cu litera F:

Funny, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de pisici cu litera G:

Gico, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Gupy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Globlin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Gofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de pisici cu litera H:

Hapy, Hasser, Harpo, Hansome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hipo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de pisici cu litera J:

Jade, Jely, Jean, Jack, Joy, Jade, Jacpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jonis

Nume de pisici cu litera K:

Kidy, Kelly, Keno, conto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de pisici cu litera L:

Loris, Laker, Levi, Lexis, Ladie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de pisici cu litera M:

Madu, Magie, Mambo, Macho, , Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Moris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de pisici cu litera N:

Napy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de pisici cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Oto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de pisici cu litera P:

Pity, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de pisici cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rexy, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, Rintintin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de pisici cu litera S:

Shoter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scoty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Serge, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried,Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence, , Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de pisici cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de pisici cu litera W:

Waldo, Wily, Wags, Walace, Wallter, Warior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

Fundita ? merit smug

| Kitteny a răspuns:

Rocky, Puffy, Sam, Fundita...happylaughing mie imi plac mult astea! :* pa

| Micheille a răspuns:

Mister cat, Tom, Jerry, gigolo, agent pisica, agent m, super motanel, motanel 2, iubaret, agent K, infractor, motanelu iubaretu

| andreea_2538 a răspuns:

Tom, jerry, puc, pufi
mitzi, mishu, motanel
pinkie
ricki
Tomitza, pissi, pufulete, pufuletz, mickie motanelul, rocki, motanel, fuzzy`missy, mitzi
ajungbatting eyelashes fundita?smug

| ily kim nam gil a răspuns:

Misunel`laughing

| sandy a răspuns:

Oskar

| Radu15 a răspuns:

Tomi, vasilica, fredi, moris, hector, pufosu, molicica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tomita, Mitu, Pufi. Mie astea îmi plac.
Bafta.

| darrenhaayes a răspuns:

Poti sa ii spui: Fane sau Vasile pe al meu il cheama Mitica big grin

| meh:X a răspuns:

Bubu:X, tinu, kiki, lulu, dodo, mishu, nunu, sicu, lolo, arry, zuzu, coco, bibi, inu, pufosul, pufi, abby, bitzi, butzu, boni, ariel, amy, cici, charlie, doris, boris, exi, fipy, flypi, joke, jody, honey, hony, hertuy, loony, miss, mister, mitzuca, maddi, achi, richi, mark, momy, nici, pisi, poni, pomi, tony, tasi, tarsi, yam-yam, yummy, zafy, mufy, zaggy

| anca2260 a răspuns:

Yoyo

| marieanne a răspuns:

Eu la al meu i-am pus Kushi (e si f pufos)! Kushi isi adora numele si raspunde tot timpul cand il strig happy